HAKKIMIZDA

Hakkımızda...

Berfin perde, stor perde malzemeleri kategorilerinden en kaliteli ürünleri tüketiciye en uygun fiyatlarla sunma amacıyla Berfi perde tarafından kurulmuştur. ev ,işyeri ve ofis malzemeleri sektöründe, firmamız her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikleri arasında ilk sıraya koymuştur. Bu yaklaşımımızı E-ticaret sitemizden yapılan alışverişler için de aynı titizlikle göstermeye devam etmekteyiz. Müşterilerimizin verdikleri siparişlerin en kısa sürede kendilerine ulaşması için sürekli olarak stoklu çalışmaktayız.

NEDEN BERFİNPERDE.COM?

Kendini sürekli yenileyen bir yapıya sahip olan moda kavramını takip etmeniz artık o kadar da zor ve pahalı değil! Berfinperde.com ile yeni sezon ürünleri toptan fiyatlara sizlere sunuyoruz. Modanın, kaliteli perdelerin pahalı olmadığını binlerce ürün seçeneği ve en iyi fiyatı sizlere sunma politikamız ile gerçeğe dönüştürmeye devam ediyoruz. 

 

Berfin perde üzerinden yaptığınız alışverişlerin en sorunsuz şekilde gerçekleşmesi ve gerekli durumlarda iptal, iade ve değişim taleplerinin hızla işleme alınabilmesi için müşteri hizmetlerimiz her zaman sizi dinlemeye ve çözüm üretmeye hazırdır. İyi alışverişler dileriz!

Hizmetlerimiz

Zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz, sorularınıza hızlı ve doğru bir şekilde cevap vermeye çalışacağız.

hızlı teslimat

1-3 iş günü kargo

iade değişim

ücretsiz

kapıda ödeme

nakit / kredi kartı

%100 Güvenli alışveriş

Scroll to Top